انرژی مثبت-تغییر نگرش به اطراف و در نتیجه،پیشرفت

انرژی مثبت،تغییر نگرش و حاصل شدن پیشرفت

آیا میدونستین داشتن نگرش منفی باعث شکسته شما و حتی باعث عدم لذت بردن شما از زندگی میشه؟ یکی از بهترین هدایایی که ما می‌توانیم به آدمای اطرافمون خصوصا خانواده ، همکار ، دوستان ، همکلاسی بدیم، دادن انرژی مثبت و نگرش مثبت از طرف خودمون هستش.

انرژی-مثبت

سعی کنید حتی اگر مشکلی هم داشتید همیشه لبخند بزنید و همیشه امیدوار به آینده باشید. اگر شما می‌خواهید جهان را به جای بهتری تبدیل کنید باید اول نگاه به خودتون رو تغییر بدید.اول در خودتون تغییر ایجاد کنید.

راههای تغییر نگرش به اطراف

* اول از همه سعی کنید اگر عادت بدی داریم که شما و اطرافیانتان را اذیت می‌کند از زندگی خود حذف کنید. شاید اوایل برایتان سخت باشد ولی در طولانی مدت اثر مثبت آن را خواهید دید.

سعی کنید همیشه شکرگزار باشید بابت نعمت هایی که دارید شکر کنید. در نظر داشته باشید که انسان همیشه تمایل به نگرش منفی دارد. با تمرکز بر روی چیزهای مثبت و خوب این عدم تمایل را برگردانید. همیشه انرژی مثبت داشته باشید. تحقیقات نشان داده که شکر گذاری تاثیر بسیار زیادی بر روی حس خوشبختی شما خواهد داشت.از استرس و فکر منفی و عصبانیت افسردگی استرس های ذهنی جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود زندگی تمایل سطح خاصی به خود بگیرد.

کلمه <باید> را به <<میتوانم>> تغییر دهید !

به جای من الان باید ۱۰ ساعت درس بخونم از من می‌توانم روزی ده ساعت درس بخونم استفاده کنید.به جای من باید تو این امتحان موفق بشم از جمله من میتونم توی امتحان موفق باشم استفاده کنید. داشتن انگیزه و موفقیت را در سایت فراز دانش ببینید:

https://farazdanesh.com/success-in-brief-and-motivation-is-neccesary-for-seccess/

رویاپردازی کنید!

چه چیزهایی که می خواهید در آینده آنها را بدست آورید. مثل: شغل خوب و ماشین خوب و خانه زیبا و … تمرکز کنید. همیشه از واژه هایی استفاده کنید که احساس قدرت و موفقیت را در شما را بیدار می‌کند. افکارتان را با واژه‌های بیان کنید که باعث می‌شود احساس قدرت و شادی داشته باشید. زندگیتان تحت کنترل خودتان است سعی کنید به جای واژه هایی که به شما احساس شکست و بی کفایتی می‌دهند روی واژه های مثبت تمرکز کنید.

از اشتباهاتتان در گذشته درس بگیرید.

و آن را تجزیه و تحلیل کنید مثلا اگر در آزمون شکست خوردید روی آن وقت بگذارید. بررسی کنید ببینید کجا اشتباه کردید نقاط ضعفتان چیست؟ آنها را یادداشت کنید روی آنها وقت بگذارید و آنها را به نقاط قوت خود تبدیل کنید. با توجه به روحیات و شخصیت که دارید می‌توانید برای دروس مختلف افکار منفی تان را به مثبت تبدیل کنید.

سعی کنید افکارتان را تغییر دهید.در مورد کاری که انجام داده اید به خودتان اعتماد کنید.به یاد داشته باشید شما کامل و بدون نقص نیستید می‌توانید فقط عملکرد بهتری داشته باشید. گاهی با خودتان خلوت کرده صحیح و مفید از خودتان انتخاب کنید.

اینکه بیجا از خودتان انتقاد کنید نه تنها ضرری دارد و در پیشرفت شما تاثیری ندارد بلکه روحیه تان را خیلی تضعیف می‌کند. برای یادگیری و پیشرفت به نحو مفید از خودتان انتقاد کنید. از اطرافیانتان مخصوصاً پدر و مادر بخواهید شما را نقد کنند و در تغییر مسیر شما به شما کمک کنند.

خودتان را باور داشته باشید …

ترفیع می‌خواهید و پیشرفت در دروس و امتحانات میخواهید؟ خودباوری کمک می‌کند که به آنها برسید تا باورهایتان به وقوع بپیوندد.

google.com/url