آموزش نحوه ثبت نام در سایت

دانش آموزان عزیز جهت شرکت در کلاس های آنلاین ابتدا نیاز هست که در سایت فرازدانش ثبت نام کنید. نحوه ثبت نام در سایت بسیار سهل و آسان برای شما پیش بینی شده است لذا برای اینکار کافیست که گوشی همراه خود را بهمراه داشته باشید.در این قسمت شما را بصورت گام به گام با نحوه آموزش ثبت نام در سایت آشنا میکنیم.

مرحله اول : برروی گزینه ثبت نام در قسمت سمت چپ بالای صفحه کلیک میکنیم.

مرحله دوم : بعد از انتخاب گزینه ثبت نام ، پنجره ای مطابق شکل زیر باز می شود که در قسمت اول استان محل سکونت خود را انتخاب کرده و سپس در قسمت پایین شهر خود را انتخاب میکنید و در قسمت سوم شماره همراه خود را وارد کنید دقت داشته باشید که شماره همراه خود را بصورت صحیح وارد نمایید. در پایان دکمه ثبت نام را کلیک نمایید.

مرحله سوم : پنجره زیر باز میشود و به شماره همراهی که وارد کرده اید کد ارسال میشود که آن کد را در قسمت “کد تایید” وارد میکنید و در پایان کلید ثبت نام را کلیک میکنید.

مرحله چهارم : در پنجره باز شده قسمت های مربوطه را بصورت صحیح پر کرده و از نوشتن نام های انگلیسی و یا لقب های شخصی خودداری کنید . در قسمت کلمه عبور سعی کنید از کلمات و اعداد پیچیده استفاده نکنید . بعد از پر کردن این ۴ قسمت و انتخاب گزینه ثبت نام مراحل به پایان میرسد و نام شما در گوشه بالای صفحه سمت چپ ظاهر می شود.