موزه ماشین های لوکس دنیا در قرنطینه خانگی-سفری هیجان انگیز

سفری که تا به حال نرفته اید!!!

سفری به موزه ماشین های لوکس دنیا در قرنطینه خانگی!! این روزهایی که به خاطر شیوع کرونا در قرنطینه خانگی هستیم شما رو دعوت میکنیم تا با فرازدانش همراه باشید تا در تور مجازی بازدید از موزه‌ خودروی سواری معروف دنیا شرکت کنید .

موزه-سفری-که-تا-به-حال-نرفته--اید

 

موزه پورشه

این مکان در اشتوتگارت زفنهاوزن آلمان، یکی از بهترین و راحت‌ترین موزه‌های خودرو در جهان است. در این مکان مجموعه‌ای از بهترین، شاهکارترین اتومبیل‌های وزشی، مسابقه‌ای و البته یک تراکتور در بنایی بسیار دیدنی و خیره‌کننده که خودش یک جاذبه گردشگری است؛ گرد هم قرار داده شدند.

می‌توانید به طور مجازی در این مکان باشکوه گشت بزنید و از خودروهای زیبا، طراحی‌های شگفت‌انگیز و معماری‌های منحصربه‌فرد بازدید کنید. برای دیدن موزه خودروی پورشه وارد این سایت شوید.https://www.porsche.com/international/aboutporsche/porschemuseum/

موزه مرسدس بنز

مرسدس بنز یکی دیگر از برندهای مشهور دنیا در اشتوتگارت است. اینجا هم به اندازه موزه پورشه باشکوه و خیره‌کننده است. البته، برخی از خودروها را دوباره بازدید می‌کنید. طراحی این ساختمان هم دیدنی و باز یک شاهکاری معماری است.

برای بازدید مجازی از این مکان مرسدس بنز وارد این سایت شوید.https://www.mercedes-benz.com/en/classic/museum/

موزه لامبورگینی

موزه لامبورگینی در سانتاگاتا بولونیزه ایتالیا واقع شده است و با استفاده از گوگل استریت ویو می‌توانید یک گشت مجازی در آن داشته باشید.

مشاهده فلزات باشکوه ایتالیایی ارزش این سرگردانی را دارد و باعث می‌شود کرونا ویروس را از یاد ببرید. برای شروع  این تور وارد این سایت شوید.https://www.lamborghini.com/en-en/museum

موزه بین‌المللی شورلت

بوولینگ گرین در ایالت کنتاکی ایالات متحده یک مکان مقدس برای طرفداران شورلت است. نه تنها خودروهای ساخته شده توسط این شرکت در این مکان چیده شدند؛ بلکه یک نمایشگاه و موزه بین‌المللی خودرو است.

به کمک گوگل استریت ویو باز هم می‌توانید یک تور مجازی به اینجا داشته باشید. همچنین، می‌توانید یک ویدیوی ۳۶۰ درجه از سقوط هشت خودروی شیک و با ارزش قدیمی شورلت در یک گودال ایجاد شده در آن را مشاهده کنید.

موزه فراری

شرکت فراری دو موزه قدیمی در ایتالیا دارد. یکی در کنار کارخانه در شهر مارانلو خود واقع شده و دیگری در مودنا است. هر دو را می‌توانید با جادوی گوگل استریت ویو مشاهده کنید.https://www.ferrari.com/en-US/museums/ferrari-maranello

 

موزه تویوتا

تویوتا یکی از بزرگ‌ترنی خودروسازهای جهان است. این خودروساز یک شهر به نام خود دارد پس اصلا جای تعجب نیست یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های خودروهای کلاسیک و شیک را هم داشته باشد.

این مکان در شهر ناکاکوته ژاپن واقع شده است و در سال ۱۹۳۷ تاسیس شده است. اینجا علاوه بر خودروهای تولیدی تویوتا، مدل‌هایی از خودروهای شرکت‌های دیگری مانند مرسدس بنز، بوگاتیس، آلفا رومرس، فورد و دیگران نیز می‌بینیم.