سفری به موزه ماشین های لوکس دنیا در قرنطینه خانگی

سفری به موزه ماشین های لوکس دنیا در قرنطینه خانگی

در این روزهایی که به خاطر شیوع کرونا در قرنطینه خانگی هستیم شما رو دعوت میکنیم تا با فرازدانش همراه باشید تا در تور مجازی بازدید از موزه‌های خودروی سواری معروف دنیا شرکت کنید .

موزه پورشه

این موزه در اشتوتگارت زفنهاوزن آلمان، یکی از بهترین و راحت‌ترین موزه‌های خودرو در جهان است. در این موزه مجموعه‌ای از بهترین، شاهکارترین اتومبیل‌های وزشی، مسابقه‌ای و البته یک تراکتور در بنایی بسیار دیدنی و خیره‌کننده که خودش یک جاذبه گردشگری است؛ گرد هم قرار داده شدند.

می‌توانید به طور مجازی در این موزه باشکوه گشت بزنید و از خودروهای زیبا، طراحی‌های شگفت‌انگیز و معماری‌های منحصربه‌فرد بازدید کنید. برای دیدن موزه خودروی پورشه وارد این سایت شوید.

موزه مرسدس بنز

موزه یکی دیگر از برندهای مشهور دنیا در اشتوتگارت است. این موزه هم به اندازه موزه پورشه باشکوه و خیره‌کننده است. البته، برخی از خودروها را دوباره بازدید می‌کنید. طراحی ساختمان این موزه هم دیدنی و باز یک شاهکاری معماری است.

برای بازدید مجازی از موزه مرسدس بنز وارد این سایت شوید و اگر هدست واقعیت مجازی دارید؛ از این ویدیوی ۳۶۰ درجه تور مجازی موزه مرسدس بنز دیدن کنید.

موزه لامبورگینی

موزه لامبورگینی در سانتاگاتا بولونیزه ایتالیا واقع شده است و با استفاده از گوگل استریت ویو می‌توانید یک گشت مجازی در آن داشته باشید.

مشاهده فلزات باشکوه ایتالیایی ارزش این سرگردانی را دارد و باعث می‌شود کرونا ویروس را از یاد ببرید. برای شروع تور مجازی موزه لامبورگینی وارد این سایت شوید.

موزه بین‌المللی شورلت

بوولینگ گرین در ایالت کنتاکی ایالات متحده یک مکان مقدس برای طرفداران شورلت است. نه تنها خودروهای ساخته شده توسط این شرکت در این موزه چیده شدند؛ بلکه یک نمایشگاه و موزه بین‌المللی خودرو است.

به کمک گوگل استریت ویو باز هم می‌توانید یک تور مجازی به این موزه داشته باشید. همچنین، می‌توانید یک ویدیوی ۳۶۰ درجه از سقوط هشت خودروی شیک و با ارزش قدیمی شورلت در یک گودال ایجاد شده در این موزه را مشاهده کنید.

موزه فراری

شرکت فراری دو موزه قدیمی در ایتالیا دارد. یکی در کنار کارخانه در شهر مارانلو خود واقع شده و دیگری در مودنا است. هر دو موزه را می‌توانید با جادوی گوگل استریت ویو مشاهده کنید.

موزه تویوتا

تویوتا یکی از بزرگ‌ترنی خودروسازهای جهان است. این خودروساز یک شهر به نام خود دارد پس اصلا جای تعجب نیست یکی از بزرگ‌ترین موزه‌های خودروهای کلاسیک و شیک را هم داشته باشد.

این موزه در شهر ناکاکوته ژاپن واقع شده است و در سال ۱۹۳۷ تاسیس شده است. در این موزه علاوه بر خودروهای تولیدی تویوتا، مدل‌هایی از خودروهای شرکت‌های دیگری مانند مرسدس بنز، بوگاتیس، آلفا رومرس، فورد و دیگران نیز می‌بینیم. از اینجا وارد تور مجازی موزه بزرگ تویوتا شوید.

مدیر وب سایت

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر:

4 − 3 =